18.03.2013

 Шановний акціонер!   ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ ДОНБАСВОДБУД»   повідомляє, що загальні збори...
далее →

16.07.2012

 Шановний акціонер!   ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО  «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ ДОНБАСВОДБУД»   повідомляє, що загальні збори акціонерів...
далее →

19.03.2012

 ВНИМАНИЮ АКЦИОНЕРОВ!   ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО  «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ ДОНБАСВОДБУД» повідомляє, що загальні збори акціонерів...
далее →

11.04.2011

 УВАЖАЕМЫЕ ПАРТНЕРЫ 11 АПРЕЛЯ 2011 ГОДА В АКЦИОНЕРНОМ ОБЩЕСТВЕ ОТКРЫТОГО ТИПА "УМР ДОНБАССВОДСТРОЙ"...
далее →

25.11.2008

Начаты работы по рекультивации нарушенных земель площадью 21,3га на территории Октябрьского сельского...
далее →

Телефон и адрес
Донбассводстрой

ОООТ «Управление механизированных работ Донбассводстрой»

Донецкая обл.

icq: ---------

тел. -----------

16.07.2012

 Шановний акціонер!

 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО 

«УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ ДОНБАСВОДБУД»

 

повідомляє, що загальні збори акціонерів ПрАТ «Управління механізованих робіт Донбасводбуд» відбудуться

21 серпня 2012 року об 11-00 г.

за адресою: 83030, Донецька обл., м. Донецьк, вул. Тамбовська, 50А, зал засідань (другий поверх).

 

Реєстрація акціонерів та їх уповноважених представників відбудеться
з 9-00 до 10-50 год.
21 серпня 2012 року за місцем проведення загальних зборів.

 

Перелік акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах складено на «15» серпня 2012 р.

 

Порядок денний:

  1. Про обрання Голови, секретаря зборів та обрання членів Лічильної комісії загальних зборів акціонерів.
  2. Про умови виконання рішення загальних зборів акціонерів ПрАТ «Управління механізованих робіт Донбасводбуд»  від 24.04.2012 р., щодо обміну акцій на частки, викупу акцій ПрАТ «Управління механізованих робіт Донбасводбуд».
  3. Про порядок розрахунків з акціонерами, які не подали заяв на участь у створюваному товаристві з додатковою відповідальністю та не звернулися до Товариства з пропозицією продажу Товариству належних їм акцій ПрАТ «Управління механізованих робіт Донбасводбуд».
  4. Затвердження складу засновників (учасників) Товариства з обмеженою відповідальністю «Управління механізованих робіт Донбасводбуд».
  5. Затвердження передавального акту.
  6. Про проведення Установчих зборів щодо створення Товариства з обмеженою відповідальністю «Управління механізованих робіт Донбасводбуд», яке є правонаступником ПрАТ «Управління механізованих робіт Донбасводбуд» та затвердження порядку денного цих зборів.

 

Для реєстрації та участі у зборах акціонери ПрАТ «Управління механізованих робіт Донбасводбуд» повинні мати при собі документ, що посвідчує особу, а представникам акціонерів – належним чином оформлену довіреність на право участі та голосування на загальних зборах та документ, що посвідчує особу представника.

                З документами, пов’язаними з порядком денним, акціонери (та їх представники) можуть ознайомиться за письмовим запитом, представленим на ім’я Голови комісії з припинення ПрАТ «Управління механізованих робіт Донбасводбуд», за адресою:  83030, Донецька обл., м. Донецьк, вул. Тамбовська, 50А у робочі дні, робочий час в кабінеті № 3 (а в день проведення Зборів без подання письмового запиту – також у місці їх проведення). У письмовому запиті акціонера обов'язково зазначаються найменування акціонера – юридичної особи або прізвище, ім'я та по-батькові акціонера – фізичної особи, кількість (тип) належних йому акцій (для ідентифікації згідно даних зведеного облікового реєстру). Відповідальна особа Філоненко Т. О., телефони для довідок – 310-26-72.

 

 

 

Спостережна рада ПРАТ «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ РОБІТ ДОНБАСВОДБУД»